Blog
12
10
2017

Tiina (46) imeline muutumine KehaSalongis

By Janika 0

Muutused algavad meist endist!

 

Oleme alustanud Sparta spordiklubis iluprotseduuridega, mis aitavad saavutada paremat ja kiiremat tulemust oma kehaga tegelemisel. Täpsemalt on tegemist Lipolaseri ja Transioniga. Üks on vahend, mis aitab meil rasvarakku lõhkuda ja teine lihaseid tugevdada, mis ühtlasi on kehale ka treeningu efektiga, täpsemalt saad lugeda siit.

 

Meie teekonnaga on ühinenud Tiina (46), kes vaatamata sellele, et on igapäevaselt aktiivne ja teeb osaliselt ka treeneri tööd, soovib siiski oma kehas läbi viia muutusi. Tema murekohaks on alati olnud peale sünnitusi alakõhul olev ja häiriv rasva% . Olenemata sellest, et reied on looduse poolt antud tugevad, peab ta ise neid lodevaks ja mitte endale aktraktiivseks.

Kuna Tiina ei armasta jõusaalis käimist ja pigem eelistab liikumisena tantsulisi ja teisi rühmatreeninguid, siis lihaste tugevdamiseks aitame teda kaasa Transioniga ja seome seda Lipolaseriga, mis koos töötavad nagu ideaalsed partnerid. Alustades Lipolaseriga, mis lõhub rasvaraku ja lõpetades Transioniga, mis peale lipo protseduuri on soovitusliku trenni eest, et tulemus oleks ka realiseeritav.

Mida saledam on inimene, seda keerulisem võib olla tema eesmärkide täitmine, kuna tihti on paljud, eriti just naised, need kes näevad ise seda, mida teised ei näe. Ennekõike me soovimegi olla enda jaoks ilusad ja olla rahul sellega, mida ise peeglist näeme ja kuidas ise end tunneme. Seega vahet ei ole, millised on meie tänased ümbermõõdud teistele, vaid küsimus on selles kuidas näeme end ise ja mida saame selleks teha, et endaga rahul olla.

 

Tiina on hetke seisuga käinud neljal protseduuril ning tema puusaümbermõõt on vähenenud 3cm võrra. Ise ta tunneb end trennides tugevamana ja on äärmiselt positiivselt häälestatud. Hetke seisuga suuri muutusi ta toitumises teinud ei ole, kuid jälgib seda, mida endale suhu pistab ning kostitab end ka vahel hea ja paremaga. Vaatamata sellele on tulemused juba praeguseks aset leidnud.

 

Pilt on tehtud protseduuride alguses ja järgmine pilt tuleb 10x järgselt.

Püsige meiega!

Thea (Sinutreeneri Kehasalongi kehaprotseduuride läbiviija ja personaaltreener)

author: Janika