Blog
18
12
2017

Püsivus ja järjepidevus on muutuste võti…

By Janika 0

….jätkame oma lugu Tiinaga. Oleme lõpetanud kuuri, kus sai tehtud 10x Lipo laserit, Transionit, elades oma elu tavapäraselt, toitudes normaalselt ja liikudes igapäevaselt vastavalt normidele. Kuidas siis meie teekond selle katsetusega lõpule jõudis ja kas nii väikese ajaga on võimalik muutuseid teha?

Vastus antud olukorras: Jah, muutused on võimalikud, väikeste sammude, postiivse suhtmise, usu ja enda panusega. Tiina ise kommenteerib, et kindlasti tunneb ta oma kehas ise muutusi, seda näitavad riided ja ümbermõõdud.

Oma vanuse juures kindlasti tuleb arvestada sellega, et nooremana on kõik lihtsam, korrigeerida vajadusel oma eluviisi ja harjumusi. Suurim muutus, mis ümbermõõtudelt on saadud langes alakõhule, mille tulemus on 4cm väiksem, talje ümbermõõt vähenes 3cm ja reied, mis enne olid kergelt tasakaalust väljas on tänaseks võrdsed.

Kuna katsetus sai tehtud enamjaolt puhtalt masina toimel ja tavalise liikumisega siis on teada tõsiasi, et kui siia kaasata veel korralik plaanipärane toitumine siis tulemused mitmekordistuvad. Võtke ette see teekond iseendaga ja andke oma panused vastavalt hetkele. Tehke see 1 samm ja ka see väike samm võib olla esimeste muutuste alguseks ja küll muud muutused tasapisi teiega kaasa tulevad kui oled piisavalt kannatlik ja järjepidev!

Soovides ilusaid ja jätkusuutlike eesmärke ja kaunist jõuluaega. Tehke parim kink nii endale kui ka oma sõbrale 😉
Thea

 

 

Pildid on tehtud pärast 10x zlimline transion ja zlimline lipolaser protseduure.

author: Janika