Blog
01
08
2018

Krista tagasi lavale

By Janika 0

 

Sel sügisel möödub juba 2 aastat minu viimasest võistlusest bikini fitnessis. See aeg on läinud väga kiirelt ja trenni olen ikka kogu selle aja teinud. Nüüd olen võtnud plaani võistelda jälle kevadel 2019 aga seekord hoopis wellness fintess kategoorias. Miks? Sest nii mina kui ka minu treener Janika mõlemad usume, et see kategooria sobib paremini minu kehatüübile. Ja tunnistan ausalt, kui esimest korda nägin meie oma Eesti tüdrukuid selles kategoorias võistlemas, siis süda jättis paar lööki vahele küll J

Aga seekordsel ettevalmistusperioodil saab paljugi olema teistmoodi. Tunnistan ausalt, kui oma teisel hooajal bikinis ikka viimastele kohtadele jäin, siis tõmbas motivatsiooni maha ikka küll. Ma tegin nii kõvasti tööd aga tulemust ei tulnud. Aga mida ma siis ikkagi tegin? Sõin vähem kui treener ütles ja tegin rohkem trenni kui treener lubas…nüüd olen aru saanud, et nii ei ole õige ja paremaid tulemusi see ei too. Ja muidugi peale viimast võistulust sattusin loomulikult söögikoomasse ja ei tulnud sealt umbes kuu aega välja. Tulemuseks üsna kiired 10 lisakilo ja veel suurem motivatsiooni langus. Mõtlesin, mis seal ikka, naudin võistlemise asemel elu ja söön ja joon, seda mida tahan ja nii palju kui hing ihaldab. Aga kas see ongi siis elu nautimine? Ei ole ju!

Meil on ainult 1 elu ja seda tuleb nautida. Ja mina olen otsustanud nautida ilusat ja trimmis keha, mõnusaid ja mõttega treeninguid ning laval võistlemist. Ma tunnen, et olen oluliselt küpsem tegemaks targemaid otsuseid nii oma toitumises kui ka treeningutes. Juba see, et plaanin võistelda järgmisel kevadel ja mitte sel sügisel, on märk küpsest mõtlemisest ja kindlast tegutsemisplaanist. Mitte nagu eelmine kord – tahan võistelda ja tahan seda kohe, hoolimata sellest, mida minult kui võistlejalt oodati ja mida minu keha reaalselt võimeline saavutama oli.

Aga plaan on meil Janikaga paigas, treeningkava on kasutuses juba kolmas nädal ja tulemused on juba silmaga nähtavad ja lihastes tuntavad. Ja kuna siht on silme ees, siis trennid on hoopis teisel levelil – intensiivsemad ja keskendun igale harjutusele hoopis teistmoodi, mõttega miks ma seda teen.

Püüame Janikaga aegajalt mõne postituse teha sellest, kuidas meil ettevalmistus läheb ja millega me täpsemalt tegeleme. Seniks aga nautige suve

Krista

author: Janika