Blog
06
05
2016

Kokkuvõte suhkruvabast kuust

By Janika 0

Peab tõdema, et suhkruvaba kuu möödus üsna kiiresti ning ei valmistanudki nii suuri raskusi nagu kartsin. Siiski olen kindel, et mitmel korral aitas mind suhkruvaba kuu grupp ja sealsed inimesed, sest kui kellelegi konkreetset lubadust andnud ei ole, on lihtsam patustada ja silm kinni pigistada.

Mida ma selle kuuga õppisin – tahtejõud on kõige suurem jõud, mis Sul on. Tuleb lihtsalt oma otsusele kindlaks jääda ja öelda EI ahvatlustele. Mina sain oma tahtejõudu nii mitmelgi korral proovile panna, kuna aprillikuusse jäi mitu üritust ja sünnipäeva, kus torditüki võtmata jätsin ja minu jaoks on see suur asi, sest tavaliselt ei jäta ma KUNAGI koogitükki võtmata.

Mitmel korral oli ees pikem sõit ning kui enne sai latte kõrvale võetud šokolaadi, siis nüüd sai krõbistatud porgandeid, mis olid tegelikult väga head:)

Minu kõige raskem nädal oli miskipärast kolmas nädal – sel ajal tundsin kõige suuremat isu magusa järele, poest tuiskasin läbi nii kiiresti kui võimalik, et mitte lõksu sattuda. Minu magusaisud on sageli seotud ka emotsioonidega – kui on mingi raskem hetk, närvilisem periood või väsimus, tahan sageli haarata midagi magusat, et lohutust endale pakkuda.

Mida selle kuuga saavutasin:

kaotasin 1kg rasva ja rasvaprotsendist 1,3%

tõestasin iseendale, et suudan küll, kui tahan

sain lahti igapäevasest kinnisideest midagi magusat süüa

motiveerisin teisi toredaid inimesi koos minuga  suhkrupaastu pidama – suur aitähh ja kummardus teile kõigile!

Juba pühapäeval avalikustan kolme võitja nimed.

Seniks aga olge tublid ja pidage nädalavahetusel kenasti vastu!

author: Janika