SinuTreeneri Kehasalong

SinuTreeneri kehasalong on hubane ja mõnus salong, kus pakume erinevaid kehahoolduse protseduure tselluliidi vähendamiseks, rasvapõletuseks, lihasmassi suurendamiseks ning naharakkude värskendamiseks. Kehahoolduste läbiviimiseks kasutame uudseid tehnoloogiaid, mis kiirendavad oluliselt kehaga soovitud eesmärgid.

Kuigi protseduurid annavad tulemusi väga kiiresti, ei asenda need täielikult treenimist. Selleks, et kätte saada maksimaalne efektiivsus, soovitan pakutavaid protseduure lisada oma individuaalsele treeningrežiimile ning lähemalt lugeda infot iga protseduuri eripärade kohta.

SinuTreeneri Kehasalong asub Sparta Spordiklubi 2. korrusel (aadressil Pärnu mnt 139C). Protseduurile tulemiseks on vajalik eelnevalt aeg broneerida.

Kehasalongi protseduurid sobivad Sulle, kui:

  • Sa soovid oma eesmärgid kiirelt ja efektiivselt saavutada

  • Sa oled kiire elutempoga ning ei jõua korrapäraselt trenni

  • Sa soovid rõhku panna just mõnele kindlale keha piirkonnale

  • Sa pead saavutama saleda keha kindlaks ajaks!

Slender Life kehamähis

Slender Life on uudne ja täiesti erineva konseptsiooniga salendav ning tselluliidivastane mähis, mis saldab looduslikke taimi ja mineraale. Slender Life kehamähis on meie klientide lemmik enne puhkusereisi rannal. Nahk näeb välja jumekam, siledam, niisutatum ja trimmis.

Rohkem infot

Zlimline Transion

Zlimline Transion kehamodelleerimine on kiire ja tõhus vahend kehakaalu alandamiseks, tselluliidiga võitlemiseks, ainevahetuse kiirendamiseks, kehakuju modelleerimiseks, lihasmassi toniseerimiseks ja suurendamiseks ning rasvkoe vähendamiseks. Transion Insanity stimuleerib lihaskude elektrooniliselt, töötades lihastega läbi kokkutõmbe ja venituse põhimõtte. See võimaldab kiiret vedelike eemaldumist ja liigsete ainete lahustumist organismis. Lihas kasutab rasvkoe arvelt ära kehas olemasolevat energiat, mis ümbritseb Transioniga töötletavat piirkonda, põletades esmalt süsivesikud ja seejärel rasvad.

Rohkem infot

Zlimline Lipo Laser

Zlimline Lipo Laser kasutab uut laser-lipolüüsi tehnoloogiat, mis kasutab tselluliiti siluvateks, rasva vähendavateks ning keha ravihooldusteks nõrka laserit. Tulemused on nähtavad otsekohe pärast hooldust. Võrreldes kirurgilise rasvaimu ning muude ultraheli- või lasertehnikatega on laser-lipolüüs märksa soodsam, kuigi tulemused on sarnased. Zlimline Lipo Laser on mitteinvasiivne, valu- ja süstlavaba ning ei nõua taastumisaega.

Rohkem infot